Til Schweiger

Tilman Valentin Schweiger

8,2
14 297 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Til Schweiger

a ja sobie napisze o jego urodzie...:P

Podobno ideałow nie ma ale dla mnie on własnie nim jest. Uwazam ze ten facet jest niesmowicie sexowny i cholernie przystojny....

Dziekuje za uwage.. :)

pozdr.

_Jacinda_

Zgadzam się
Til to mój typ faceta, jest boski.

_Jacinda_

zdecydowanie sie z wami zgadzam dziewczeta:P facet jest po prostu nieziemski... ale w "leila i Nick" wolalam jego ciemna strone charakteru:)

_Jacinda_

Trudno się nie zgodzić :) U Tila to mi nawet jego narodowość nie przeszkadza :)

miss_russ

Ja tam nie mam nic przeciwko niemcom... nawet uwazam ze sa bardzo pociagajacy... :P

użytkownik usunięty
sweetblondi_04Ruda

W końcu trafił swój na swego;)
Już tyle krytyki słyszałam pod jego adresem..
Jak dla mnie facet jest boski.

sweetblondi_04Ruda

ano właśnie, w końcu ktoś ma takie samo zdanie jak ja ;D
Cieszę się, że ktoś to zauważył. A co do Tila to niezły jest. Nawet po zdjęciu widać, że Niemiec. :)

sweetblondi_04Ruda

No zależy ile tych Niemców widziałaś, bo ja uważam że są tacy sobie. A trochę ich widziałam. Niemcy mają taki "gruby" i twardy sposób mówienia, nie wiem jak to wytłumaczyć ale to według mnie nie jest sexy. Za to Til jest po prostu słodki i zupełnie nie "niemiecki", ma bardzo miękki sposób wymowy. Super sexy. Boski

galadriela

Niemcy zajebiści, niemiecki świetny język! tyle w temacie:)

galadriela

Tak, bardzo miękki. Chyba nie widziałaś jego roli w Bękartach wojny - ale bez dubbingu ;P

danioterix

heh widziałam bękarty, ale post napisałam przed premierą w Polsce ;)

miss_russ

Haha mi też ;) O bosh powiedziałam to? Ale wole Niemców ni ż Rosjan xD

_Jacinda_

Zgadzam sie:D
Facet poprostu.. nieziemski.. obłęd poprostu:)
Czemu tak mało jest takich facetów.. Nawet w Polsce:P
Nie wiem czemu, ale Schweigera przypomina mi Maciek Jachowski:D

mucha6565

Hehe a Wy możecie o nim tylko pomarzyć :)

Antonio_Montana

Ty też możesz:):):)

mucha6565

A mi Schweigera przypomina Aaron Eckhart. Obydwaj nieziemsko przystojni, aczkolwiek to Til stoi na podium. Hm ... Cudownie popatrzyć na takich mężczyzn, poprostu niewymownie cudownie. Jude Law, Michał Żebrowski, Marcin Dorociński ... Hm... Niesamowici. Działaja jak wszystko co najlepsze i najprzyjemniejsze.

_Jacinda_

Mi też się bardzo podoba. Zgadam się, ideał :) Przystojny i to bardzo :) Kurcze, chciałabym go poznać i zobaczyć na żywo ;) na pewno jest jeszcze milszy i ładniejszy niż na ekranie :)hehe
pozdrawiam :)

_Jacinda_

ideał - ma wszystko to co facet mieć powinien a nawet więcej - bo ma "to coś"
niestety tylko pomarzyć nam pozostaje ;)

_Jacinda_

no tak ;(
wiecie co.. jeszcze ma fajny głos ;p

_Jacinda_

47 lat nakarku i dalej takie ciacho...:) Zadziwiające jest tez to, że pomimo swojej urody jest normalnym gościem z rodziną...
Szkoda, że grywa głownie w mniejszych europejskich produkcjach, ale z drugiej strony, dzięki temu nie jestem nim zmęczona.

monella

Może dlatego, że gra w mniejszych europejskich produkcjach pozwala mu nie wystawiać rodziny na widok publiczny i ludzie nie są nim tak zmęczeni jak niektórymi aktorami znacznie młodszymi od niego. Ale jest niezłym ciachem.

monella

Dziwi mnie to, że dla Was wystarczy tylko dobry wygląd, aby określić kogoś ideałem. Trochę to płytkie, nie sądzicie? A gdzie charakter, wartości, itd.?
Co do tego normalnego gościa z rodziną to też nie tak do końca, bo Til zostawił swoją żonę i ma teraz jakąś dziewczynę, która jest pi razy drzwi 20 lat młodsza od niego. Myślę, że ma niesamowite szczęście, że Dana Schweiger to kobieta z wielką klasą i nie prała brudów w prasie, mimo iż niektórymi akcjami sobie na to zasłużył.
Będę teraz bardzo subiektywna, ale napiszę kilka słów o Schweigerze w nawiązaniu do tego co było na forum: myślę, że fakt, iż Schweiger nie grywa w filmach amerykańskich wynika z faktu, że 1)na skalę światową jego talent jest dość przeciętny, 2) nadaje się głównie do komedii, a do takowych nie będą zatrudniać Niemców, bo mają od tego swoich ludzi.
Til grywa praktycznie tylko we własnych produkcjach Barefoot Productions,np. Keinohrhasen, Zweiohrküken, One way, 1 1/2 Ritter - Auf der Suche nach der hinreißenden Herzelinde, itd.
Pamiętam początki kariery Tila, z filmu "Manta Manta" z 1991 roku. Myślę, że aktorsko się niewiele rozwinął, niemniej bardzo przyjemnie się go ogląda w komediach typu "Keinohrhasen", które zaliczam do swoich ulubionych.

Binula

Autorka napisała, że wypowie się tylko w sprawie jego wyglądu. I tak mi się wydaje, że każda dziewczyna potwierdzając, miała na myśli tylko i wyłącznie jego wygląd, a w TAKIM założeniu można mówić, że ktoś jest ideałem nie zawracając sobie głowy wartościami i charakterem. To naprawdę wspaniałe, że Ty nie jesteś płytka, ale to nie znaczy, że one są.

_Jacinda_

nie wiem.
Ja tam uważam, że jest bardzo dobrym aktorem. Oglądałam go w wielu filmach i uważam, że świetnie gra. Ostatnio zagrał w "Bękartach Wojny". Niewielka rola, ale nic nie można mu zarzucić. Oglądałam go w "Bandycie" - początki jego kariery. Wywarł na mnie wtedy wielkie wrażenie.
Ale przede wszystkim chodzi mi o to, że zważając na wygląd - jest przeprzystojny... ; p I ma powalający głos.
Według mnie.. ;)

db2

Uwielbiam jego umięśnione ramiona, zacięty wyraz twarzy i to jak się uśmiecha.
Fajny facet, ot co!
Wam też mokro na widok jego spojrzenia? ;)

WrongGirl

spojrzenie... uśmiech... klata... jest świetny zarówno jako bezlitosny zabójca, jak i 'głupek' :D i uwielbiam niemiecki w jego wykonaniu :)
gdyby można było kogoś odmłodzić, to chciałabym, żeby to był właśnie on ;)

_Jacinda_

To zdjęcie w profilu to Ty Ty czy nie Ty??

_Jacinda_

Funky Koval jak w mordę strzelił ;]

_Jacinda_

ja tez jestem fajny:P

_Jacinda_

prawda ;) Til jest świetny ;] uwielbiam go pod każdą postacią i w każdej roli ^^

_Jacinda_

Jacinda też jestem boski...
a co do Tila to masz rację jest mega przystoiny i dodatkowo ma talent aktorski, co wparze daje nam zajebiaszczą bombę Hollywodzką którą się przyjemnie ogląda w TV.

tomucho77

to jest wróg a nie ideał

Joker12

Wojna skończyła się 66 lat temu tak więc ogarnij się człowieku bo robisz sobie tylko obciach takimi postami.

tomucho77

taa...
Cedynia, obrona głogowa, wojny z zakonem krzyżackim ich spiski i fałszerstwa, zdrady Brandenburgii i pomorza szczecińskiego spiski książąt niemieckich, 3 rozbiory, 123 lata wchłonięcia przez państwo pruskie, 50 lat ostrej germanizacji. akt dwóch cesarzy, przekłamane i oszukane plebiscyty powojenne, gadki pani Steibach. i wiele innych a ty mi pier*olisz o jakieś wojnie? nawet użyć sobie głupiego sarkazmu niemożna bo już się znajdzie ktoś kto cie przezwie od przypała

Joker12

W doopie mam Cedynię w tym momencie - facet działa jak afrodyzjak i jest bosssskiiiii.

kubiku77

heh rozumiem was dziewczyny. też chciałbym być tak przystojny. ale niestety nie można mieć wszystkiego:(

_Jacinda_

ciacho <3
nadaje się na ideał

_Jacinda_

Dokladnie! Jeszcze dodam, ze inteligentny, zabawny i wyluzowany. Wyrezyserowal i byl scenarzysta dobrych filmow, ktore zdradzaja jakie ma podejscie do relacji damsko-meskich i rzeczywistosci. Uwielbiam go! Ma w sobie to cos!

josu2359

178 cm wzrostu ?

Kurdupel ;)


andre_

I tak wyzszy ode mnie, wypraszam sobie. Niby ze mnie jest kurdupel? :-P a tak powaznie- i tak z nim nie bede, wiec nawet jakby byl nizszy nie mialoby to zadnego znaczenia :)

josu2359

Nie porównuje się wzrostu faceta z wzrostem kobiety.Facet,który ma 178 cm jest niski,a kobieta już nie.

wazka16

Rozumiem jakbyś powiedziała, że jest niski, kiedy miałby 160cm..ale tak...no nie przesadzajmy ;) Zresztą, co za różnica ile ma wzrostu. i tak będzie dla wielu jak w tytule - "ideałem faceta" ;) Pozdrawiam

db2

Po prostu rozbawiło mnie to że facet mojego wzrostu, a filmowany jest zawsze tak sprytnie jakby miał pod 190 cm.
Podobnie zresztą jak jeszcze mniejsi Stallone czy Cruise.

Magia kina :D

ps - w starym dowodzie osobistym, tym książeczkowym, miałem napisane "wzrost - wysoki". Chyba kiedyś inne normy były. :D

_Jacinda_

Uwielbiam brunetów, tylko oni mnie kręcą. W blondynach coś mnie odciąga. Ale są trzej których uwielbiam. Tylko oni podbili moje serce wśród masy blondynów:
Nieżyjący już Paul Walker
Brad Pitt
I oczywiście Til
Facet ma coś w sobie. Taki trochę brutal i bandyta (czyżby tytuły jego filmów? ;) )a zarazem słodziak i wymarzony tata dla moich dzieci.
Nie wygoniłabym go z sypialni choć jest już na skraju bycia starym ;) Taki niemiecki George Clooney.

littlelinkinquar

hmmmm na skraju bycia starym???? ciekawe co powiesz będąc w jego wieku? pewnie że w kwiecie wieku jesteś !!

galadriela

Młody on już na pewno nie jest. Nie piszę przecież, że już jedną nogą w grobie i nic tylko myśleć o śmierci. Po prostu nie jest to już młody mężczyzna. Powoli zbliża się do dziadkowego wieku, a mimo to wciąż wygląda bardzo dobrze. Znam mężczyzn co ledwo skończyli 40 lat a wyglądają na starszych od niego.

littlelinkinquar

50-latek jest na skraju bycia starym? Zbliża się do dziadkowego wieku?
Ktoś tu chyba ma 13 lat...

_Jacinda_

mam słabość do blondynów. a w dodatku jest bardzo męski. jak najbardziej mówię: TAK <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones