PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120178}

Lucky Luke

Les Dalton
5,0 5 655
ocen
5,0 10 1 5655
Lucky Luke
powrót do forum filmu Lucky Luke

film ogląda sie bardzo ciężko wszystko naraz nawalone wymieszane dużo Daltonów mało Lucky-ego film niby śmieszny ale wszystko tak na siłę obraz dzikiego zachodu wyjęty żywcem z komiksu niby miało być dobrze wyszło bardzo bardzo przeciętnie ze wskazaniem na minus film tak pogmatwany że ciężko dotrwać do końca nie wiadomo co gdzie kto a w komedii powinno być prosto i śmiesznie!!!

ocenił(a) film na 3
dahak22

Dokładnie ,wszystko tam irytuje w szczególności postać Lucky Luke'a. Miała byś komedia w konwencji komiksu a wyszła kiszka .Ode mnie 3/10 .

dahak22

Film w oryginale nazywa się the daltones (czy jakos tak, w każym razie chodzi o daltonów) i moim zdaniem jest to świetna komedia i dawno się tak nie uśmiałem. Być może jest to głupi i płytki humor ale nie mniej jednak (dla mnie) bardzo śmieszny. moment kiedy daltonowie stoją na granicy i gadają z tym celnikiem (chyba to był celnik nie pamiętam dokładnie) i scena gdy jeden z daltonów wbija do banku przy muzyce z kill billa spowodowały że popłakałem się ze śmiechu. Ale trzeba też przyznać że jako adaptacja to marnie film wyszedł.

dahak22

10/10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones