PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120178}

Lucky Luke

Les Dalton
5,0 5 658
ocen
5,0 10 1 5658
Lucky Luke
powrót do forum filmu Lucky Luke

Nie oglądać!

ocenił(a) film na 1

Jeżeli nie chcesz aby Twoje dziecko miało budyń zamiast mózgu to nie pozwól mu obejrzeć tego filmu!
Najgorszy film jaki w życiu widziałem (sądziłem ze nic nie przebije kobiety kot, a tu prosze niespodzianka :) ).
Tak głupie że aż mnie oczy bolały (a oglądałem ok 15 min)

tomole4

No patrz Ciebie już nie da sie ostrzec przed budyniem, niestety już za późno.

ocenił(a) film na 1
Scorch

Dlaczego od razu mnie obrażasz? Wyraziłem swoją opinie, jeśli Tobie się podobał wystarczyło poniżej napisać np "a mnie się podobał :)".
Tylko tyle :/. Ehh.
pozdrawiam

tomole4

...."a mnie się podobał :)"...... Film od 16 ninuty niesamowicie sę rozkręca;). Przy czym jeśliby pani/pan mieli problemy z leczeniem traumy u swoich przyszłych/obecych dzieci po obejżeniu (oczywiście całkowicie przypadkowym ) tego filmu. Chciałbym poinformować, że film jest oparty na komiksie z lat 60-tych i mogą zdażać się w nim żeczy całkowićie niezgodne z prawami fizyki (no.. wtedy nie znano tak dobrze praw fizyki;). Najlepiej tego typu informacje jest posiąść przed oglądaniem tego typu filmów.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
tomole4

zgadzam sie z Toba - dla mnie rowniez jeden z najgorszych filmow jakie widzialem
zupelnie niesmieszny, wszyscy bohaterowie maksymalnie wkurzajacy, wkurzajaca praca kamery, oblesny i ogolnie wkurzajacy
skoro jest wzorowany na komiksie to nie skrytykuje fabuly
jedno z bardzo niewielu 1/10

ocenił(a) film na 6
rafkulak

aaj tam... a mi się podobał :) może i zaraz mnie ktoś skrytykuje, ale uważam, że ten film był śmieszny, chociaż kretyński - temu zaprzeczyć nie można.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones