PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120178}

Lucky Luke

Les Dalton
5,0 5 658
ocen
5,0 10 1 5658
Lucky Luke
powrót do forum filmu Lucky Luke

Co na plus :
- Ładnie odwzorowali świat z komiksów!
- Dobry Dubbing! Trochę spolszczonych żartów...
Co na minus :
- Kretyńskie przetłumaczenie tytułu!
- Mało udane żarty... Było trochę śmiesznych momentów (granaty z kurczaków...heh!) ale generalnie nawet nie umywa się do komiksów!
- Najfajniejsza postać w komiksie - RinTinDam (alias Bzik) prawie nie obecna! Po co marnować kasę na 3D jak ma być tylko 10 sekund?
- Wszystkie dialogi koncentrują wokół Joego i Avrella! A Jack i William? Totalnie olali te postacie! Równie dobrze mogło by ich nie być!

ggk___

Calkowicie sie zgadzam z toba! <tresc za krotka>

ocenił(a) film na 2
patadam

Dobry dubbing? Ten dubbing to było totalne dno!
Parę śmiesznych momentów? Nawet mi usta nie drgnęły przez cały film.

ocenił(a) film na 5
Pijany_Aniol

To, że Ci usta nie drgnęły, to już wina samego filmu, a nie dubbingu, który jak dla mnie był niezły.

ocenił(a) film na 3
Krzysiu011089

O ile w ogóle istnieje w historii filmów z polskim dubbingiem (nie licząc filmów animowanych) coś takiego jak "dobry dubbing" to w tym filmie był jeszcze do zniesienia... tzw ujdzie w tłoku.

Jednak może przed obejrzeniem nie oczekiwałem wybitnego filmu no ale liczyłem na chociaż w miarę fajną komedię. Jednak żeby przez cały film rozbawiła mnie tylko jedna scena (jak Daltonowie uciekając z więzienia zrobili 4 dziury w ścianie choć wystarczyła by jedna) to chyba coś jest nie tak... dla mnie film niewarty polecenia drugiej osobie. Sam na pewno już w życiu do niego nie wrócę. Strasznie skopany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones